LastikPark - JantM - Maslak Sanayi Sitesi


2010 yılında ilk bayisini İstanbul Maslak Oto Sanayi sitesinde açan LastikPark, ne raslantıdır ki 350nci bayisini de yine Maslak Sanayi sitesinde açtı.


350nci bayimiz markamız adına birçok ilki içinde barındıran bir projedir. 350nci bayimiz LastikPark, JantM ve M Technics Tuning işbirliği ile açılmış; sadece lastik değil, bir aracın tuning işlemleri için gereken birçok ögeyi bir arada içermektedir.


LastikPark konsepti onlarca marka lastikte, tüm ebat ve çeşitleri bir arada bulabileceğiniz bir altyapı sağlarken, JantM ise aracınızın orjinaline uygun Türkiye’de bulabileceğiniz en geniş jant çeşidini sağlamaktadır. M Technics Tuning ise aracınızın beygir gücünü yazılım ile %30 artırmadan, Performans artıran hava filtrelerine, fren sistemlerinden, x-enon aydınlatmalara, polorize cam filminden ve aracınızın dış makyajına kadar birçok ögeyi tek bir çatı altında sunmaktadır.

Premium Hizmet İçin Premium Konsept


LastikPark bu mağazasıyla konseptin geldiği başarılı noktanın en güzel örneği olmuştur. Jant M yetkilisi Mehmet OY ve M Technics Tuning yetkilisi Ediz Aktan LastikPark ile işbirliği yapmalarının sebebini şöyşe açıkladılar: “LastikPark konseptini tercih etmemizin ana nedeni bizim uzmanlığımıza en uygun ve en iyi lastik tedarikçisi olmasıdır. Çünkü biz Jant M ve M Technics Tuning konseptimiz ile Türkiye’nin en lüks segment araçlarına marka ayırt etmeksizin jant-lastik değişim ve tuning hizmeti veriyoruz.


Başta Ultra Yüksek Performans araçlara ve SUV-4x4 araç segmentlerindeki araçlara hizmet veriyoruz. Bu kapsamda da ana olarak Porsche, Ferrari, Lamborghini, Masserati, Bugatti, Bentley, Mercedes, BMW, Range Rover, Audi gibi markalara jant lastik kombinasyonları sağlamanın yanında, el yapımı özel araçlara ve antika araçlara kişiye özel jant ve lastik uygulaması da yapmaktayız. Bu kadar elit bir hizmeti bir tek lastik markası ile tamamlamamız imkansız idi.


Ancak, Premium markalar başta olmak üzere dünyada olan tüm ebat ve lastik çeşidini Türkiye’ye getiren bir konsept ancak bizi tamamlayabilirdi. Bunu Türkiye’de sağlayan tek marka LastikPark olduğu için çok düşünmeden LastikPark konsepti ile işbirliği yapmaya karar verdik.

LastikPark Portal
Bayi Bulucu
LastikPark Yol Yardım
sonbayi