Allianz 'a Özel%10 İndirim

19 Kasım 2018 - 30 Ocak 2019 Tarihleri Arasında Geçerlidir.

Lastiğinizi Seçin

Sipariş portalına poliçe bilgileriniz ile giriş yapınız. Lastik ölçülerinizle arama yapabilir, farklı markalara ait ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Ücretsiz Montaj

Satın almak istediğiniz markaya karar verdikten sonra, lastiğin hangi LastikPark bayisinde takılmasını istediğinizi il ve ilçe bazında seçiniz.

Sevkiyat Süreci

Fatura bilgilerinizi doldurduktan sonra, ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Ödeme işleminin ardından, ürünler seçtiğiniz bayiye sevk edilecektir.

Randevu

Lastikleriniz bayiye ulaştığında, sizin için bir montaj randevusu oluşturulacak ve hiç bir ek ücret ödemeden sipariş ettiğiniz lastiklerin montajı yapılacaktır.

Canlı Destek

Portal içinde sorun yaşadığınız bir işlem olması durumunda,
0850 622 20 60
numaralı hattan canlı destek alabilirsiniz

ALLIANZ SİGORTA KIŞ LASTİĞİ KAMPANYASI

LastikPark Allianz Sigorta portalından yapacağınız kış lastiği alışverişlerinde %10 indirim fırsatını kaçırmayın!

Kış aylarında yağışlar ile birlikte araçlarınızın yol ile temas eden tek aksamı olan lastikler ile ilgili ihtiyaçları da değişmektedir. 7 derecenin altındaki hava sıcaklıklarında mükemmel yol tutuşu sağlayabilmek için geliştirilen kış lastikleri, yağmurda, karda ve buzlu zeminlerde aracınızın yol tutuşunu arttırarak, can ve mal güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olur. Allianz Kasko Sigortası ya da Trafik Sigortası sahiplerine özel kampanya ile yapacağınız kış lastiği alışverişlerinde %10 indirimli fiyatlar ile LastikPark bayilerinde ücretsiz montaj imkanı sunulmaktadır.

ALLIANZ SİGORTA KIŞ LASTİĞİ KAMPANYASI KATILIM ŞARTLARI

  • İndirim LastikPark firmasının portföyünde bulunan bütün premium markalar ve ithal lastik markaları için %10 olarak geçerlidir.
  • Tek poliçe ile maksimum 4 adet lastik alımı yapılabilir ve kampanya firma stoklarındaki ürünler ile sınırlıdır.
  • İndirim koşulları yalnızca aktif olarak Allianz'dan trafik veya kasko poliçesi bulunan sigortalılar için geçerlidir.
  • Allianz Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
TOP