81 İldeki 400’ü aşkın LastikPark bayilerimizden dört lastik satın alan herkese LastikPark Futbol Topu Hediye! Kampanyamız bayilerimizden alacağınız tüm marka lastikleri kapsamaktadır. Dilediğiniz markadan 4 adet lastik alarak LastikPark Futbol Topunu kazanabilirsiniz! Kampanyamız stoklarla sınırlı olup, tüm bayilerimizi kapsamamaktadır. Kampanyamıza dahil olan bayilerimizi aşağıdaki listeden görebilirsiniz; Kampanya Katılan Bayi Listesi İçin Tıklayınız Son tarih: 30

Edirne Tarım Fuarında Sizlerleydik

Tatko Lastik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak,  yol dışı lastiklerde de bayilerimiz ve tüketicilerimiz ile bir arada olmaya devam ediyoruz. 12-16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenmiş olan….
“Yalnızca iki dakika içinde yaz lastiğinden kış lastiğine geçmenize olanak tanıyan, tekrar doldurulabilir yüzeyli bir lastik düşünün!”
Tatko Lastik ailesi olarak TATKO, BKT ve LastikPark standlarımızla fuarda traktör lastikleri ve biçerdöver lastikleri başta olmak üzere ürünlerimizin tanıtım ve satışı için bölge bayilerimiz ve pazarlama ekibimizle katılım gerçekleştirdik.
TOP