marshall_Kw22_banner

 

kw22_marshal

Koreli lastik imalatçısı Kumho tarafından üretilmekte olan Marshal I'Zen KW22, zorlu kış şartlarında üstün performans sunmaktadır. Focus, Golf, Corolla gibi C sınıfı araçlar ve orta segment sedan otomobiller için üretilen I'Zen KW22, zorlu kış koşullarında yüksek yol tutuş performansı bekleyen sürücüler için ideal bir kar lastiğidir. Buzlanma ve kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde, ihtiyaç duyulması halinde çivili kullanıma da olanak tanıyan Marshal I'zen KW22, günümüz lastik üretim teknolojilerinin başarılı bir örneğidir. Araç sahiplerine güvenlik, sürüş keyfi, performans ve konforu aynı anda sunabilen, dayanıklı bir lastik deseni olması ile Marshal'ın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır.


Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilen sırt deseni sayesinde, ani manevralarda bile yüksek ani kavrama kabiliyeti sunması ile I'Zen KW22 yüksek yol tutuşu ve kararlı bir sürüşe olanak tanımaktadır. Tüm bu özellikleri sürüş keyfini arttıran düşük gürültü düzeyi ile sunmaktadır. Optimize edilmiş sırt profili sayesinde virajlarda yüksek yol tutuşu ile istikrarlı bir sürüşe olanak tanıyan Marshal I'zen KW22 birçok açıdan üstün tekniklerle geliştirilmiştir. Özel silika karışımı sayesinde yedi derece ve altındaki hava koşullarında da karlı, buzlu ve ıslak zeminde yüksek çekiş performansı sunmaktadır. Sırt deseninin tasarımında kullanılan derin oluklar sayesinde yüksek sıvı tahliye oranı sunmakta olan Marshal I'ZEN KW22, yüksek kızaklama direnci ile ıslak zeminde güvenli bir sürüşe olanak tanımaktadır. Sırt deseninde kullanılan kılcal dağılımı ve blok sistemi ile kavrama hızı ve gücü arttırılan lastik, buzlu zeminler için çivilenebilir olması özelliği ile de sınıfındaki ürünler ile arasındaki fiyat / performans oranı farkını açıkça ortaya koymaktadır. Özel karışımı sayesinde yedi derecenin altındaki sıcaklıklarda bile esnekliğini muhafaza eden I'ZEN KW22 ile kar lastiği performansı hissedilir ölçüde arttırmaktadır.


Üretici firma, lastiğin vaat etmekte olduğu mükemmel kavrama, tutunma ve çekiş kabiliyetinden en yüksek verimlilik almak isteyen sürücülere, lastiğin dörtlü eşdeğer setler halinde kullanılmasını önermektedir.


Kumho, sahip olduğu benzersiz kavrama, tutunma ve çekiş kabiliyetlerinin kullanıcı açısından dezavantaja dönüşmemesi adına Marshal I'ZEN KW22 kış lastiklerinin dörtlü eşdeğer setler halinde kullanımını tavsiye etmektedir. Kış lastiklerinin çıkartılma zamanı en az takma zamanı kadar önemlidir ve özel hassasiyet gerektirir. Nitekim çok düşük hava sıcaklıklarının, yoğun kar ve aşırı buzlanmaların hakim olduğu kış mevsiminde performans ve yüksek güvenliğin garantisi olan Marshal I'ZEN KW22 kış lastikleri, yüksek sıcaklıklarda kullanıma uygun olarak üretilmemiştir. Yol güvenliğinde zaaflar oluşturulmaması adına zamanında yapılan yazlık kışlık lastik değişimleri, lastik kilometre ömrünün de korunmasına yardımcı olmaktadır.s

LastikPark Portal
Bayi Bulucu
LastikPark Yol Yardım
sonbayi