TATKO Lastik Edirne Tarım Fuarında

Tatko Lastik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak,  yol dışı lastiklerde de bayilerimiz ve tüketicilerimiz ile bir arada olmaya devam ediyoruz. 12-16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenmiş olan Edirne Tarım fuarında, bayilerimizle birlikte kendi üretimimiz olan TATKO marka lastiklerimiz ve distribütörü olduğumuz BKT markalı ürünlerin tanıtımı için yer aldık.

Fuarın Tek Lastik Firması: TATKO Lastik

Edirne Tarım Fuarı, 17 yıllık geçmişi ile bölge halkı, traktör distribütörleri ve yerel yönetimi buluşturan muazzam bir oluşuma ev sahipliği yapıyor. On yedinci kez düzenlenen fuarda bulunan tek zirai lastik tedarikçisi standı olarak ekibimiz ve bayilerimiz, traktör firmaları ile çiftçilerden büyük ilgi gördü.

Yeni Nesil Traktörlerde Orjinal Ekipman Lastikler: BKT

Fuarda tanıtılan yeni nesil traktörlerde de BKT marka lastikler orjinal ekipman olarak tercih edilmiş. Traktör firmaları ve temsilcileri ise ürünlerin pazarlama süreçlerinde, BKT lastikleri bulunmasının ürünlerine değer kattığını belirtiyor.

100 Beygir Üzeri Traktörlerin Tercihi Esnek Lastikler

Özellikle 100 beygir ve üzeri traktörlerde yeni teknoloji ile üretilen IF (esneyen) ve VF  (aşırı esneyen) lastikler kullanılmaktadır. Bu teknoloji ile üretilen lastikler traktöre çekiş üstünlüğü ve konforlu sürüş sağlamaktadır.

Bezli TATKO Lastikler ve Radyal BKT Lastiklere Büyük İlgi

 TATKO marka yerli lastiklerimiz ve BKT markalı radyal lastiklerimiz fuarı ziyaret eden çiftçilerden büyük ilgi gördü. Ürün sunumlarını dinleyen ve teşhir ürünlerini inceleyen çiftçilerimizin katılımcı bayilerimize verdiği siparişler ile markalarımıza duyulan güven ve ilgiyi gözler önüne serdi.

Yukarı Git