21 Ağustos tarihinden itibaren LastikPark bayilerinden 4 (dört) adet 16 jant ve üzeri Michelin lastik alana, 738 TL değerindeki 1 Yıl Digiturk Evin Yıldızı ve 3 Ay Sporun Yıldızı Paketi aboneliği hediye ediyoruz.

Kampanya Koşulları

Kampanyaya katılan LastikPark noktalarından; 4 (dört) adet 16 jant ve üzeri Michelin lastik alan müşteriler faydalanabilir.

Kampanyaya katılmak için  www.lastikpark.com sitesindeki ‘’Kampanya Katılım Formunu’’ doldurmalısınız. LastikPark bayisinden verilen kampanya kodu ile 0 212 473 73 73 numaralı Digiturk Çağrı Merkezi aranarak Digiturk montaj talebinizi oluşturabilirsiniz, adresinize gelen Digiturk yetkili servisine Digiturk kodunu ibraz ederek montaj işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, 738 TL değerindeki ‘’1 yıllık Digiturk Evin Yıldızı + 3 Ay Sporun Yıldızı Paketi’’ hediye edilmektedir.

Sporun Yıldızı Paketinde Süper Lig’in tüm maçları, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue1, İtalya Serie A, ATP Masters 1000 Tenis turnuvası, WTA Tenis turnuvası  ve çok daha fazlası bu pakette olacak.

Evin Yıldızı Paketinde en seçkin ulusal kanalların yanı sıra, Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları bulunmaktadır.

Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Müşterinin mevcutta çanak anteni yoksa ya da ikamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır.

Dış kurulum bedeli 155 TL Digiturk yetkili servis tarafından fatura karşılığı ya da 17,5 TL X 12 taksit ile faturalandırılabilir. Kampanyaya katılım yaptıktan sonra, kampanyanın iptali ve güvence bedelinin iadesi yapılamaz.

Digiturk kampanyamız sadece kampanyaya katılan LastikPark noktalarında geçerlidir.

LastikPark, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

LastikPark Digiturk kampanyası sınırlı sayıdadır.

Kampanya Bitiş Tarihi : 30 Eylül 2019

Kampanya Katılım Formu İçin Tıklayınız

Kampanyaya katılan bayilerimiz;

Örneğin: michelin akaryakıt kampanyası

NUR LASTİK ŞUBE

KURTULUŞ MAH. ATATÜRK BULV. NO:69/B, MERKEZ / KARABÜK,