HAKKIMIZDA

LastikPark Hakkında

LastikPark, dünya markalarını bir çatı altında sunan Türkiye’nin en büyük çok markalı lastik perakende zincir markasıdır. Geniş bayi ağı ile  “Aradığınız Tüm Markalar Burada” sloganıyla “çok markalı lastikçilik” konseptinde hizmet vermektedir. 


Binek, 4x4, minibüs, kamyonet, kamyon, traktör, forklift ve iş makinası olmak üzere tüm lastik  kategorilerinde, aradığınız tüm markaları bir arada sunan LastikPark, tek noktada tüm marka ve fiyatları karşılaştırmanıza imkanı veren, lastik alışverişinde zaman tasarrufu sağlayan çoklu markalı lastik perakende konseptinde Türkiye’nin ilk markası olmuştur. 


LastikPark, lastik sektöründeki faaliyetlerine 97 yıldır aralıksız devam eden 1927 kuruluşlu Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markasıdır. Tatko Lastik A.Ş., 2010 yılında LastikPark konseptini oluşturarak 14 yılda çoklu marka perakendeciliğin lideri olmuştur.

LastikPark Yolculuğu

LastikPark, iki nokta arasında tutkuyla devam eden bu büyük yolculuğunda, dünya markaları, lastik uzmanlığı ve geniş bayi ağı ile tüketicilerle buluşturuyor.

1927 yılına temelleri dayanan bu yolculuk, lastik uzmanlığına adanmış 97 yılın birikimi ile bilgi ve deneyimini araç sahiplerine sunmaya devam etmektedir. Tek çatı altında dünya markalarını sunan LastikPark, tüketicilerine kolaylık, güven ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Derdi Lastik Olana Derman LastikPark'ta!

Derdi Lastik Olana Derman LastikPark'ta!


LASTİK

Lastik uzmanlığına
dayanmış 14 yılın
birikimidir.

UZMANLIK

Bilgi ve deneyimlerin
araç sahipleri ile
buluşmasıdır.

TÜKETİCİ

Lastik satış başarısı
tüketicilere yapılan bu
rehberliğin bir sonucudur.

MARKALAR

Tüm dünya markalarını
tüketicisi ile tek çatı
altında buluşturmaktadır.

TAKSİT SEÇENEKLERİ