HAKKIMIZDA

LastikPark Hakkında

LastikPark, dünya markalarını bir çatı altında en uygun fiyatlarla sunan Türkiye’nin en büyük lastik perakende zincir markasıdır. Kuruluşunun 10.yılını kutlayan LastikPark, Türkiye’nin 81 ilinde 500’ün üzerinde bayisiyle ve “Aradığınız Tüm Markalar Burada” sloganıyla hizmet vermektedir. 


LastikPark aynı zamanda, Türkiye’de 94. yılını kutlayan Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markasıdır. Tatko Lastik, 2000’li yıllarda tüketicilerden gelen çok markalı taleplerin yoğunlaşması üzerine LastikPark konseptini oluşturdu ve 10 yılda çoklu markalı perakendeciliğin lideri oldu.


Tüketicilerden gelen taleple oluşan bu hızlı büyüme, şirketi 2012-2015 yılları arasında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına sokmuştur. Türkiye lastik pazarında ulaştığı %10‘luk pazar payı, LastikPark konseptinin tüketiciler tarafından ne kadar beğenildiğinin bir göstergesidir.


Şirketin başarısını sağlayan sebeplerden biri lastik endüstrisindeki 94 yıllık geçmişi ve 500 kişiyi aşan dev kadrosudur. Bu kadro sayesinde tüm bayi ve tüketici ihtiyaçlarını en uygun şartlarla sağlamak için dünya ve Türkiye lastik piyasalarını analiz edip, müşterilerine en uygun ürünleri mağazalarında sunmaktadır.

LastikPark Yolculuğu

LastikPark, iki nokta arasında tutkuyla devam eden bu büyük yolculuğunda, dünya markaları, lastik uzmanlığı ve hizmetleri ile 81 İlde 500'ün üzerinde noktada tüketicileriyle buluşturuyor.

1927 yılına temelleri dayanan bu yolculuk, lastik uzmanlığına adanmış 94 yılın birikimi ile bilgi ve deneyimini araç sahiplerine sunmaya devam etmektedir. Tek çatı altında dünya markalarını sunan LastikPark, tüketicilerine kolaylık, güven ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

10 Yıllık Büyük Yolculuk, 10’larca Gurur…

10 Yıllık Büyük Yolculuk, 10’larca Gurur…


LASTİK

Lastik uzmanlığına
dayanmış 10 yılın
birikimidir.

UZMANLIK

Bilgi ve deneyimlerin
araç sahipleri ile
buluşmasıdır.

TÜKETİCİ

Lastik satış başarısı
tüketicilere yapılan bu
rehberliğin bir sonucudur.

MARKALAR

Tüm dünya markalarını
tüketicisi ile tek çatı
altında buluşturmaktadır.

TAKSİT SEÇENEKLERİ