LastikPark Performans Hakkında

LastikPark’ ın çoklu markalı perakendecilik stratejisinde “Aradığınız tüm Markalar Burada” sloganı ile başlayan yolculuğu, bu yıl 14. yılını kutluyor. 

Günümüzde tüketicilerin değişen lastik ihtiyaçlarına her zaman karşılık veren LastikPark, üst segment araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılıksız bırakmadı.

“Gücün performansla birleştiği nokta” olan LastikPark Performans’ın lansmanını İstanbul Ataşehir’ de coşkulu bir organizasyon ile 9 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirdi.

Otomotiv ve lastik sektörünün önde gelen isimlerinin yanı sıra Tatko Yönetim Kurulu, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları, Tatko çalışanları, SGS Otomotiv Kurucuları, Powerlift Sporcuları Derneği ve yüksek takipçili youtuber’ ların da katılımıyla 300’den fazla katılımcıyla tüm gün boyunca yüksek performans odaklı bir etkinlik deneyimimiz oldu.

LastikPark’ın yüksek performans odaklı lastik ebat ve tiplerinin daha yoğun sergilendiği siyah konsept olan LastikPark Performans, Türkiye’de Ankara, Antalya, Balıkesir, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, Malatya ve Mersin illerinde hizmet vermektedir.

TAKSİT SEÇENEKLERİ