İNTERNET SİTE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

1-Şartların Kabulü:

Bu siteye girmekle site kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2-Fiyatlar:

İnternet sayfasında ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

3-LastikPark sadece bir buluşma noktasıdır:

Sitemiz, tüketiciler ile LastikPark bayileri arasında ticaret platformu sağlamaktadır, ancak sitedeki taleplerin doğruluğundan, sitede satıldığı duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan bir ticari anlaşmada tarafların yükümlü-lüklerini yerine getirmesinden sorumlu değildir. Üyeler ile ürün sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan LastikPark sorumlu değildir.

4-Bilgileriniz:

Bilgileriniz; kayıt sırasında LastikPark'a girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. LastikPark veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde LastikPark bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. Sitemize bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına kısmen ya da tamamen açılabilir.

4.1-Kayıt Şartları:

LastikPark’a kaydolmanız halinde;

  1. a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
  2. b) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. LastikPark bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

4.2-Kullanıcı Adı ve Şifre:

Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca

  1. a) Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda LastikPark uyarmak,
  2. b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden LastikPark sorumlu değildir.

 

4.3-Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar:

LastikPark’taki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,

  1. a) Sahte, çalıntı olmaması,
  2. b) Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb hakla-rının çiğnememesi
  3. c) Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)
  4. d) Pornografi veya çıplaklık içermemesi
  5. e) Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve
  6. f) Site üyelerine istenmeyen (spam) mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.

5-Bize Verdiğiniz Haklar:

Bize bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.

6-Gizlilik:

Bize verdiğiniz haklar, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

7-Sistemin İşleyişi:

LastikPark sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz. 01.01.2021

 

TAKSİT SEÇENEKLERİ