KAMPANYALAR

Pirelli Yaz Kampanyası Katılım Koşulları

01 NİSAN 2024

  1. Kampanya 1 Nisan 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığı dışında düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır.
  2. Pirelli marka 4 adet 18” jant ve üzeri oto ve SUV (4X4) yaz veya dört mevsim lastik satın alımlarında geçerlidir. 
  3. Tek seferde 4 adet 18’’ jant ve üzeri Pirelli marka oto ve SUV (4x4) yaz veya dört mevsim lastik satın alımlarında, kampanya aktivasyonu sonrasında 1500 TL (KDV Dahil) değerinde Shell Pratik Kart hak edişi olacaktır.
  4. Edinilen kartlardan yararlanabilmek için pirellikampanya.lastikpark.com adresinde yer alan kampanya katılım formunda gerekli bilgilerin tamamlanarak eksiksiz doldurulması gerekmektedir.
  5. Gerekli bilgiler doldurulduktan sonra 10 iş günü içinde Shell Pratik Kart’ın aktivasyonu gerçekleştirilecek ve kullanıcıya SMS ile aktivasyonun gerçekleştiğine dair bilgilendirilme yapılacaktır.
  6. Shell Pratik kartların son kullanım tarihi 15 Ağustos 2024’tür. Bu tarihten sonra Shell Pratik Kart’ın kullanımı mümkün olmayacaktır.
  7. Kampanyaya katılan LastikPark bayilerinde geçerlidir. Lastik satın alımından önce bayinin kampanya katılım durumu ve satın alınan lastiğin kampanyaya dahil olup olmadığı tüketici tarafından mutlaka bayiye sorulmalıdır.
  8. Hediye edilecek olan tüm tutarlara KDV dahildir.
  9. Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. ve Tatko Lastik A.Ş. kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  10. Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Diğer Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ