HABERLER

Lastik Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

18 OCAK 2021

CNN Türk İzleyicileriyle Buluştuk

Otomobil kullanıcılarının lastik konusunda işi uzmanlarına bıraktığı ve kullandıkları en önemli araç ekipmanlarından lastik konusunda tam ve doğru bilgiye sahip olmadıkları bir gerçek. Güvenli bir sürüş için aracın en önemli ekipmanlarından olan lastik hakkında doğru bilinen yanlışları   CNN Türk AutoLive Programında paylaştık. LastikPark Genel Müdürümüz Cüneyt Şener, CNN Türk kanalı AutoLive Programı izleyicileriyle buluştuk.

AutoLive Programı, Türkiye’nin en çok izlenen haber kanallarında CNN Türk kanalında haftanın 5 günü yayınlanıyor. Araç kullanıcıyla faydalı bilgilerin paylaşıldığı programın yeni bölümüne LastikPark Genel Müdürü Cüneyt Şener konuk oldu. Lastikte desen seçimi, hava basıncı, lastiğin yakıt tüketimine etkisi ve daha birçok konuda doğru bilinen yanlış bilgileri CNN Türk izleyicileriyle paylaştı.

Programımız henüz izlemediyseniz, hemen izleyebilirsiniz;

 

Türkiye’de 81 ilde 500’ün üzerinde bayi ve “aradığınız tüm markalar burada!” sloganıyla en büyük çoklu markalı perakende zinciri markası olan LastikPark, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasında olan Tatko Lastik A.Ş’nin bir markasıdır.

Güncel Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ