KAMPANYALAR

At Sepete Kampanyası - Kampanyamız sona ermiştir

01 EYLÜL 2022

At Sepete Kampanyası Katılım Koşulları

 1. Kampanya 1 Eylül 2022 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığı dışında düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır.
 2. Kampanyaya katılan LastikPark bayilerinde geçerlidir. Lastik satın alımından önce bayinin kampanya katılım durumu ve satın alınan lastiğin kampanyaya dahil olup olmadığı tüketici tarafından mutlaka bayiye sorulmalıdır.
 3. Tek seferde 4 (dört) adet aynı ebat ve aynı desen kampanyalı lastik satın alan tüketiciler kampanyaya katılabilir.
 4. LastikPark web sitesinde belirtilen Goodyear markalı, kış 17 jant ve üzeri binek, SUV (4x4) veya seçili hafif ticari araç lastiklerinden “Kampanyalı Ürün” satın alımlarında geçerlidir.
 5. Goodyear markalı Kampanyalı Ürün lastik satın alımlarında ebat ve desene göre hediye edilecek 708₺, 944₺ ve 1416₺ tutarındaki Migros Dijital Alışveriş Kodları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Ürün

Hediye Çeki

UG Cargo Deseni

708 TL

17 jant

944 TL

18 jant ve üzeri

1416 TL

 

 1. Hediye edilecek olan tüm Migros Dijital Alışveriş Kodları tutarlarına KDV dahildir.
 2. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin; https://atsepete.lastikpark.com adresinde yer alan LastikPark’ın kampanya katılım formunu, 15 Şubat 2023 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bu tarihe kadar aktivasyonu gerçekleştirilmeyen kampanya kodları kullanılamaz.
 3. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
 4. Migros ve Goodyear kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 5. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi zarar veya ziyandan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Tatko Lastik ve Goodyear’ı sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 6. Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.
 7. Migros Dijital Alışveriş Kod kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıdaki gibidir;
 • Migros Mağazalarında, Sanal Market, Migros Hemen, Macrocenter Mağazalarında yapılacak tüm ürün (Altın ve Gsm alımı hariçtir) alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kodlar kişiye özel olarak tanımlanmıştır ve tek kullanımlıktır. Parçalanarak kullanılamaz.
 • Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan ederek ve Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinden kullanılabilir.
 • Dijital alışveriş kodunu sanal markette kullanılacak ise, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödenebilmektedir. Kalan %20’lik tutarın ise kart ile ödenmesi gerecektir.

(Örneğin 200 TL’lik dijital kodu Sanal Markette kullanabilmek için minimum 240 TL civarında sipariş oluşturulması gerekmektedir)

 • Mağazada 200 TL’lik kod için 200 TL’lik harcama yapılabilir.
 • Kodlar Altın, Kurban, Kontör ve Toplu ürün alımlarında kullanılamaz.
 • Mağazalardan yapılan alışverişlerde birden fazla kod kullanılabilir. Dijital mağazadaki alışverişlerde ise bir alışverişte bir kod kullanılabilmektedir.
 • Dijital Alışveriş Kodlarının kullanım süresi bulunmamaktadır.

 

Kampanyalı ürün listesi için tıklayın

Diğer Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ