KAMPANYALAR

Michelin Yaz Kampanyası Katılım Koşulları - Kampanyamız sona ermiştir

16 NİSAN 2024

Kampanya 15 Nisan 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığı dışında düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyaya katılan LastikPark bayilerinde geçerlidir.

Michelin markalı 16”jant üzeri yaz ve 4 mevsim binek ve hafif ticari lastiklerde tek seferde aynı fatura üzerinde 4 adet lastik satın alımlarında geçerlidir.

Michelin markalı lastik satın almalarında inçlere göre hediye edilecek olan Opet Yakıt Puanları aşağıdaki tabloda detaylı olarak yer almaktadır.

EBAT TUTAR
16 Jant 1.000 TL
17 ve 18 Jant 1.350 TL 
19 Jant ve üstü  2.000 TL 

Hediye edilecek olan tüm Opet Yakıt Puan tutarlarına KDV dahildir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketiciler, kampanya katılım sayfasına QR kodlarını tarayarak veya  https://www.michelin.com.tr/auto/kampanyalar/michelin-ile-kazan sayfasına giriş yapacak ve böylelikle OPET dijital kodlarını alabilecekler.

Tüm bilgilerini eksiksiz dolduran son tüketicilerin; Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş ve kampanya yönetim ajansı Zbamm Teknoloji A.Ş. tarafından tüm kontrolleri gerçekleştirildikten sonra Kampanya Katılım Formundaki cep telefonu numarasına ilgili ebat ve kategoriye göre Opet Yakıt Puan yüklemesi yapılacaktır.

Başvuruyu takip eden 3 ila 5 iş günü içerisinde, kampanyaya katılım başvurusu yapan ve şartları sağlayan tüketicilerin cep telefonlarına Opet akaryakıt çekleri SMS ile gönderilecektir.

Kodların kullanım süresi 1 ay (30 gün) ile sınırlı olacak ve kodlar tüketicilere ulaştıktan sonra 1 ay (30 gün) içerisinde kullanılması gerekmektedir.

Her müşteri, kendi cep telefonu veya evindeki bilgisayarından giriş yapmalıdır. Kontrol ajansı, başvuruların yapıldığı IP adreslerini takip edecektir. Aynı IP adresinden yapılan çoklu taleplerin tamamı reddedilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar tüm Opet istasyonlarında geçerlidir.

Yakıt puanlar benzin ve motorin ürünlerinde geçerli olup, LPG’de geçerli değildir. Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanları, yüklenme tarihinden itibaren 30 gün içinde kullanılmalıdır.

Son tüketicilerin yakıt puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcama şifresini istasyondaki ilgili görevliye iletmesi gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.  Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi http://www.opet.com.tr  veya  https://www.michelin.com.tr/auto/kampanyalar/michelin-ile-kazan adreslerinden alabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metnine https://www.opet.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz. Opet ve Michelin kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Diğer Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ