KAMPANYALAR

LastikPark - Hankook yaz kampanyası başladı! - Kampanyamız sona ermiştir

17 NİSAN 2023

Dünyaca ünlü lastik markalarını tek çatı altında sunan LastikPark, Hankook’un yaz ve dört mevsim lastik değişim dönemindeki kampanyasıyla tüketicilerine ulaşıyor.

Kampanyanın katılım koşulları aşağıdaki gibidir;

1. Kampanya 17 Nisan 2023 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığı dışında düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır.

2. İlgili kampanya, kampanyaya katılan LastikPark bayilerinde geçerlidir. Lastik satın alımından önce bayinin kampanya katılım durumu ve satın alınan lastiğin kampanyaya dahil olup olmadığı tüketici tarafından bayiye mutlaka sorulmalıdır.

3. Kampanya kapsamında, seçili LastikPark mağazalarından tek seferde yapılacak 4 adet Hankook marka yaz veya 4 mevsim oto, SUV(4x4) ve hafif ticari lastik alışverişinde aşağıda belirtilen ilgili tutarlarda Dijital Alışveriş Kodu kazanılabilir. 

JANT  HEDİYE TUTAR 

16'' jant

350 TL 

17'' jant

500 TL 

18'' jant ve üzeri

650 TL 

 

4. Tüketicinin, 4 adet Hankook marka 16 jant ve üzeri, yaz veya 4 mevsim oto, SUV(4x4) ve hafif ticari lastik alışverişi sonrası hankookodul.com web sitesinden kampanyaya katılması gerekmektedir.

5. Tüketicinin adını, soyadını, GSM numarasını, e-mail adresini, lastik ebatını, fatura görüntüsü ve fatura numarası ile birlikte hankookodul.com adresindeki forma eksiksiz ve doğru girmesi gerekmektedir.

6. Tüketici, hankookodul.com web sitesinden kayıt formunu doldurduktan sonra dijital alışveriş çeki almak istediği markayı seçmelidir. Dijital çeklerin geçerli olduğu markalar şu şekildedir;

Marka Mağaza Kullanımı  İnternet Kullanımı
Ayakkabı Dünyası Var  Var
Divarese  Var  Yok 
A101 Var  Yok 
CarrefourSA  Var  Var 
Migros  Var  Var 
Getir  Yok  Var 
Getir Büyük  Yok  Var 
Jack & Jones  Yok  Var 
DS Damat  Var  Yok 
Kiğılı  Var  Yok 
Koton  Var  Yok 
Network  Var  Yok 
Ikea  Var Var 
English Home  Var  Yok 

 

7. Tüm bilgilerini eksiksiz dolduran tüketicilerin Kampanya Katılım Formundaki cep telefonu numarasına, Hankook Lastikleri A.Ş. tarafından tüm kontroller gerçekleştirildikten sonra ilgili ebat ve kategoriye göre dijital kod gönderimi sağlanacaktır.

8. Tüzel kişiler ve ticari işletmeler kampanyaya dahil değildir.

9. Hediye edilecek olan tutarlara KDV dahildir.

10. Kampanyaya 1 cep telefonu numarası ile sadece 1 kez katılım sağlanabilir.

11. Kampanyaya katılım sınırlıdır. Kampanya kurgusu ve süresinde meydana gelen değişiklik, durdurma ve sona erdirme hakkı Hankook Lastikleri A.Ş’ye aittir.

12. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin cep telefonu numaralarının Hankook Lastikleri A.Ş adına kampanyayı yürüten Interlink Ithalat İhracat ve Pazarlama AŞ ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılır.

13. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne www.hankooktire.com/tr/tr/privacy-policy.html adresinden ulaşabilirsiniz.

14. Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Diğer Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ