KAMPANYALAR

LastikPark'ta Maximum Kart'a Özel Taksit Fırsatları! - Kampanyamız sona ermiştir

26 TEMMUZ 2023

LastikPark'ta Maximum Kart'a özel taksit fırsatları! 

LastikPark'ta kampanyaya dahil Maximum üye iş yerlerinden, 1-31 Temmuz 2023 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri 4 taksitli alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı sizleri bekliyor. 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

Ek Koşullar: İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri 3 ve 4 taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında ilave 1, ilave 2 veya ilave 3 seçeneği POS cihazı üzerinden üye iş yeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır.

Tatko Lastik A.Ş. ve Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Diğer Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ