KAMPANYALAR

LastikPark - Migros At Sepete Kampanyası - Kampanyamız sona ermiştir

15 NİSAN 2021

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

 

 Bu kampanya Türkiye genelinde kampanyaya katılan LastikPark bayilerinden ve satış noktalarından kampanya tarihleri olan 15 Nisan 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında 17 inç ve üzeri Goodyear marka, Eagle F1 ürün grubu ve Eagle Sport TZ ürün grubuna dahil lastik ürünlerinden tek seferde 4 (dört) adet satın alan, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek ve tüzel kişilere, https://www.lastikpark.com/lastikpark-kampanyalari/ adresinde bulunan LastikPark At Sepete Kampanyasına tıklayarak  kampanya katılım koşullarını okumak, kabul etmek ve aktivasyon formundaki ilgili başvuru adımlarını izlemeleri halinde Eagle F1 ürün grubunda 17 inç lastikler için 240 TL, 18 inç lastikler için 300 TL ve 19 inç ve üzeri lastikler için 500 TL değerinde; Eagle Sport TZ ürünlerinde ise 17 inç ve 18 inç lastikler için 150 TL değerinde Migros Alışveriş Çeki hediye edilecektir.

 

Kampanya, aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler. Katılımcıların kampanyaya katılım başvurusunda bulunması halinde tüm kampanya şart ve koşullarının okunmuş ve kabul edilmiş olduğu varsayılır. Kampanyaya katılanların, işbu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve katılımcı kampanyadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz.

 

 1. Kampanyaya sadece, 17 inc ve üzeri Goodyear marka Eagle F1 ürün grubu (Eagle F1 Asymmetric, Eagle F1 Asymmetric 2, Eagle F1 Asymmetric 2 SUV, Eagle F1 Asymmetric 3, Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, Eagle F1 Asymmetric 5, Eagle F1 Asymmetric SUV, Eagle F1 Asymmetric SUV AT, Eagle F1 Asymmetric SUV AT 4x4, Eagle F1 Supersport, Eagle F1 Supersport R, Eagle F1 Supersport RS) ve Eagle Sport TZ ürün grubunda (Eagle Sport TZ ve Eagle Sport SUV TZ) binek ve 4x4 yaz lastikleri dahildir. Ticari ve hafif ticari araç lastiği alımlarıyla filo satışları kampanya kapsamı dışındadır. ROF ürünler dahil değildir.

 

 1. Eagle F1 ürün grubunda;
  • 17 inç lastiklerde, KDV dahil 240 TL
  • 18 inç lastiklerde, KDV dahil 300 TL
  • 19 inç ve üzeri lastiklerde, KDV dahil 500 TL

 

 1. Eagle Sport TZ ürün grubunda;
  • 17 ve 18 inç lastiklerde KDV dahil 150 TL

 

 1. Kampanya, kampanyaya katılan LastikPark bayilerinde geçerlidir.

 

 1. Kampanya aktivasyonu için kullanılan cep telefonu ve sisteme yüklenen fatura sadece 1 (bir) aktivasyon için geçerlidir. Aynı fatura ve telefonla birden fazla yapılan kampanya girişi geçerli olmayacaktır.

 

 1. Kampanyaya katılanlar kampanyadan yararlanmak için paylaşmış olduğu kişisel bilgilerin LastikPark tarafından işlenmesine, kendi iştirakleri arasında olmak üzere transfer edilmesine, kampanyanın sona erme tarihinden sonra düzenlenecek kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde de kullanılmasına muvafakat etmiş olduğu, söz konusu kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde kendisiyle iletişime geçilmesine onay vermekte olduğunu kabul etmektedir.

 

 1. Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, LastikPark, söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar.

 

 1. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.

 

 1. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Sanal Mağaza ve Goodyear’ı sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

 1. İşbu kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

 

 1. LastikPark ve Goodyear, kampanyayı herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle iptal etme ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ