KAMPANYALAR

Michelin Dolsun Depolar Kampanyası - Kampanyamız Sona Ermiştir

01 EYLÜL 2022

Dolsun Depolar Kampanyası Katılım Koşulları - Kampanyamız Sona Ermiştir 

 

 1. Kampanya 15 Eylül 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığı dışında düzenlenen faturalar kampanya kapsamı dışındadır. 
 1. Kampanyaya katılan LastikPark bayilerinde geçerlidir. Lastik satın alımından önce bayinin kampanya katılım durumu ve satın alınan lastiğin kampanyaya dahil olup olmadığı tüketici tarafından mutlaka bayiye sorulmalıdır. 
 1. Michelin markalı 15 jant ve üzeri seçili ürünlerdeki binek ve hafif ticari lastiklerde Yaz, 4 Mevsim (Cross Climate), Kış lastiklerinde 4 adet ve üzerindeki satın almalarda geçerlidir.  
 1. Michelin markalı lastik satın almalarında ebat ve desene göre hediye edilecek Opet Yakıt Puanları aşağıdaki tabloda detaylı olarak yer almaktadır. 

 

Binek 

Hafif Ticari 

 

Yaz 

Dört Mevsim 

Kış 

Yaz 

Dört Mevsim 

Kış 

15 jant 

₺450 

₺450 

₺600 

₺450 

₺450 

₺600 

16 jant 

₺600 

₺600 

₺800 

₺1.200 

₺1.200 

₺1.200 

17 jant ve üzeri 

₺850 

₺850 

₺1.000 

₺1.200 

₺1.200 

₺1.350 

 

 1. Hediye edilecek olan tüm Yakıt Puan tutarlarına KDV dahildir. 
 1. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin; https://dolsundepolar.lastikpark.com  adresinde yer alan kampanya katılım formunu, 31 Mart 2023 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bu tarihe kadar aktivasyonu gerçekleştirilmeyen kampanya kodları kullanılamaz.  
 1. Tüm bilgilerini eksiksiz dolduran son tüketicilerin; Tatko Lastik A.Ş. tarafından tüm kontroller gerçekleştirildikten sonra Kampanya Katılım Formu’ndaki cep telefonu numarasına ilgili ebat ve kategoriye göre Opet Yakıt Puan yüklemesi yapılacaktır.  
 1. Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar kampanyaya dahil Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında geçerlidir. 
 1. Yakıt puanlar benzin ve motorin ürünlerinde geçerli olup, LPG’de geçerli değildir. Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanlar 31 Mart 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir. 
 1. Son tüketicilerin yakıt puanlarını Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcama şifresini istasyondaki ilgili görevliye iletmesi gerekmektedir. 
 1. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi http://www.opet.com.tr veya www.lastikpark.com adreslerinden alabilirsiniz.  
 1. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne https://www.opet.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz. Opet ve Michelin kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 1. Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar. 

 

Diğer Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ