KAMPANYALAR

LastikPark - Uğurlu Yaz Kampanyası - Kampanyamız sona ermiştir

06 MAYIS 2021

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR

Katılım Koşulları

 1. Kampanya 6 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyaya katılan LastikPark bayilerinde geçerlidir, lastik satın alımından önce;

bayinin kampanya katılım durumu, mutlaka tüketici tarafından bayiye sorulmalıdır.

 1. Kampanya 6 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Pirelli marka 17 inç ve üzeri ebattaki Yaz ve 4 Mevsim lastiklerden tek seferde 4 (dört) adet satın alan tüketiciler için geçerlidir.
 2. 6 Mayıs – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında, 4 adet Pirelli marka lastik satın alımlarında 400TL tutarında n11.com Alışveriş Çeki hediye edilecektir.
 3. Hediye edilecek olan tüm Alışveriş Çeki tutarlarına KDV dâhildir.
 4. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin; https://ugurluyaz.lastikpark.com/  adresinde yer alan LastikPark’ın kampanya katılım formunu, 31 Aralık 2021 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bu tarihe kadar aktivasyonu gerçekleştirilmeyen kampanya kodları kullanılamaz.
 5. Kampanya kapsamında bayilerden alınan n11.com Alışveriş Çeki kodları tek kullanımlıktır.
 6. Kampanya kapsamında bayilerden alınan kodlar, 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 7. Son tüketiciler, n11.com Alışveriş Çeki kodlarını yalnızca bir alışverişte kullanabilir.
 8. n11.com Alışveriş Çekleri; Hediye çeki, Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Altın & Gümüş, Kâğıt Ürünleri, Toplu Satış, Lastik, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinde kullanılamaz.
 9. Hediye çekini n11’de tanımlamak için, "Ödeme Onayı" sayfasındaki "Kod Girişi" alanına veya Hesabım> Kuponlarım sayfasındaki "Yeni Kupon Gir" kutusuna yazılıp eklenmelidir. Mobil uygulamadan ve m.n11.com'dan tanımlamak için ise Avantajlarım> Puan/Kupon Ekle alanına yazılmalıdır.
 10. Kuponlar başka kuponlarla birleştirilerek kullanılmaz. İndirim kodları kişiye özeldir, devredilemez, paraya dönüştürülemez.
 11. Kuponlarla yapılan alışverişlerin iptal ve iade sürecinden LastikPark sorumlu değildir.
 12. Kampanyadan faydalanmak isteyen son tüketicilerin cep telefonu numaralarının Tatko Lastik A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.lastikpark.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 13. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne https://www.lastikpark.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz.
 14. LastikPark; kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 15. Kampanyaya katılım gösteren son tüketiciler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Diğer Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ