HABERLER

LastikPark, Brandverse Awards'da Bronz Ödülün Sahibi Oldu!

19 HAZİRAN 2023

LastikPark, "Derdi Lastik Olana, Derman LastikPark'ta" sloganıyla hayata geçirdiği reklam kampanyası ile iletişim dünyasının en prestijli yarışmalarından biri olan Brandverse Awards'da Film ana bölümünde bronz ödülün sahibi oldu.

Dünya lastik markalarını tek çatı altında sunan LastikPark, 2022 yılında "Derdi Lastik Olana, Derman LastikPark'ta" sloganıyla devreye aldığı yeni reklam kampanyası ile, Brandverse Awards'da Film ana bölümünde, Otomotiv ve Yan Sanayi kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Ödüle layık görülen LastikPark reklam kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan Tatko Lastik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ali Volkan Oflaz, "Hayata geçirdiğimiz "Tüketici Lastik Satın Alma Yolculuğu" tüketici araştırması sonucu bize gösterdi ki; lastik satın alırken farklı davranış biçimleri sergileyen 7 ayrı kişilik grubu var. Sektörümüzün en güncel tüketici verileri ışığında LastikPark’ı “Türkiye’nin en sevilen ve tercih edilen Lastik Mağazacılığı Markası” yapma hedefimizle reklam kampanyamızı ve iletişim çalışmalarımızı yaş gruplarına, kullanım alışkanlıklarına ve sosyo-ekonomik yaşam tiplerine göre ilgili hedef kitlelere göre ayrıştırdık. Kampanyamız ile hem dijital dünyada hem de konvansiyonel mecralarda görünürlüğümüzü yükselterek marka bilinirliğimizi artırdık ve daha fazla tüketiciye ulaştık.

İletişim dünyasının en önemli ödüllerinden Brandverse Awards'ı kazanarak, LastikPark olarak doğru yolda olduğumuzu bir kez daha görmüş olduk. Bizi bu ödüle layık göre tüm jüri üyelerine teşekkür ederiz.

LastikPark olarak iletişim yolculuğumuza kendimizi geliştirerek devam edeceğiz." dedi.

Güncel Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ