HABERLER

Sekizsilindir Anlatıyor: Kış Lastiği Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

04 ARALIK 2020

7 derecenin altındaki hava koşullarında kış lastiği kullanımı oldukça önemli. Youtube’un sevilen otomobil kanalı Sekizsilindir, kış lastiği kullanımının önemini ve kış lastiği seçilirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini takipçileri için araştırdı.

Sevilen Youtube kanalı Sekizsilindir, kış lastiği kullanımının önemi ve lastik değişiminde dikkat edilmesi gerekleri deneyimli LastikPark Bayi Serkan Oto Lastik’e sordu. Sekizsilindir kanalı, takipçileri için kış lastiği nasıl seçilir, hangi marka tercih edilmelidir, lastik söküm – montaj işlemleri nasıl yapılır soruların yanıtlarını aldı.

Keyifli sohbetin yer aldığı video 4 Aralık 2020 tarihinde Sekizsilindir kanalında yayınlandı.

Kış lastiği araştırmasının ve seçiminin nasıl yapılması gerektiği, marka seçimi sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğinin konuşulduğu video keyifli bir sohbet dinleme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda lastik söküm ve montaj aşamalarını da tüm detaylarının da görülmesini sağlıyor.

Sekizsilindir kanalında izleyicilerle buluşan videonun teaser versiyonu LastikPark sosyal medya hesaplarında otomobil tutkunlarıyla buluştu.

Türkiye’de 81 ilde 500’ün üzerinde bayi ve  “aradığınız tüm markalar burada!” sloganıyla en büyuk çoklu markalı perakende zinciri markası olan LastikPark, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasında olan Tatko Lastik A.Ş’nin bir markasıdır.

Güncel Kampanyalar

TAKSİT SEÇENEKLERİ